پست اکسپرس و نحوه ارسال آن

پست اکسپرس انتقال مرسولات پستی را در زمان کم و با بیمه کامل و محافظت ویژه انجام می دهد. در واقع این نوع از پست در قبال بسته پستی مسئولیت بیشتری دارد و با دریافت هزینه بسته ها را با توجه به نوع آنها تحت شرایط ویژه جابجا می کند.

پست اکسپرس چیست

پست اکسپرس در واقع نوعی از خدمات پست است ک دارای مزایا و شرایط ویژه ای است. این نوع از راه های نقل و انتقال مرسولات پستی به دلیل داشتن آپشن ها و ویژگی هایی که دارد توانسته توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند. پست اکسپرس همچنین در سطح بین المللی نیز به شدت مورد توجه قرار گرفته و افراد برای ارسال بسته های خود به خارج از کشور از این نوع پست استفاده می کنند. اما این نوع از روش انتقال بسته های بسته دقیقا چیست و چه مزایایی دارد ؟ پست اکسپرس انتقال مرسولات پستی را در زمان کم و با بیمه کامل و محافظت ویژه انجام می دهد. در واقع این نوع از پست در قبال بسته پستی مسئولیت بیشتری دارد و با دریافت هزینه بسته ها را با توجه به نوع آنها تحت شرایط ویژه جابجا می کند. همچنین یکی دیگر از نکات مهمی که در مورد پست اکسپرس باید به آن توجه کرد زمان ارسال و رسیدن بسته به مقصد است. در پست های عادی و حت پیشتاز، مدت زمان دریافت محصولات بین 3 تا 5 روز کاری است ( در پست های داخل). اما در این نوع پست با پرداخت هزینه زمان رسیدن بسته حداقل 24 ساعت می باشد.

ارسال بسته های پستی با روش تحویل اکسپرس در زمان کوتاه

تحویل اکسپرس کالاها چه مزایایی دارد

یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از پست اکسپرس جدید بودن روش های انتقال است. در این نوع پست بدون در نظر گرفتن محدودیت هایی که ممکن است در ارسال های عادی باشد، مرسوله پستی در کوتاهترین زمان ممکن و با بسته بندی حفاظت شده به مقصد می رسد. اشیا گرانبها، وسایل الکترونیکی حساس، مدارک و اسناد مهم و … از جمله اقلامی هستند که ارسال آنها به وسیله پست صورت نمی گیرد و اگر هم ارسال شوند پست در مقابل آن حفاظت خاصی انجام نمی دهد. بنابراین اینگونه مرسولات به وسیله پست اکسپرس ارسال و تحویل گرفته می شوند. این نوع از روش ارسال، ضمانت کامل در برابر بسته های بستی داشته و به بهترین شکل از آنها تا رسیدن به مقصد محافظت می کند. همه این عوامل موج می شود تا مشتری با اطمینان خاطر بسته های خود را ارسال کنند. یکی دیگر از مزیت های تحویل اکسپرس قیمت مناسب آن در سطح جابه جایی هایی بین المللی است. در واقع این نوع پست در سطح بین المللی نیز گسترش پیدا کرده و می توان با ضمانت کامل بسته ها را به کشور های دیگر ارسال کرد. 

برای استفاده از خدمات پست اکسپرس میتوانید از سامانه آنلاین پست بار استفاده کنید و به صورت آنلاین بدون نیاز به مراجع حضوری ثبت سفارش کنید

این مقاله را در خبرگزاری اخبار رسمی دنبال کنید

این مقاله را در خبرگزاری ایسنا دنبال کنید

این مقاله را ویرگول دنبال کنید

9 دیدگاه

  1. سلام ممنون از اطلاعات مفیدی که در اختیارمون قرار می گذارید و همچنین سامانه عالیتون.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *