کلانتری نژاد: رونق کسب و کارهای خانگی با سامانه خدمات حمل و نقل پست بار

مدیر عامل هم آوا در نامه ای به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور با بیان این که ویروس جدید کرونا باعث رکود بسیاری از مشاغل و کسب و کارها گردیده ، بیان داشت سامانه پست بار بعنوان بزرگ ترین سامانه جامع خدمات حمل و نقل در این ایام می تواند باعث رونق مجدد کسب و کارهای خانگی گردد.

متن کل این نامه به شرح ذیل است :

بسمه تعالی
جناب آقای دکتر امیر ناظمی
رئیس محترم سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور
با سلام؛
با توجه به شرایط بحرانی کشور به دلیل ورود ویروس کرونا و به خطر افتادن کسب وکار های سنتی و به تعاقب آن وضعیت معیشتی مردم کشور عزیزمان، کارخانه ی نوآوری هم آوا مسئولیت اجتماعی خود می داند که از تمامی پتانسیل های موجود در اکوسیستم استارت آپی تشکیل شده توسط این شرکت استفاده نموده و با تلاش و پشتکار، گامی در جهت بهبود شرایط موجود بردارد.

این شرکت در اولین گام، به شناسایی استارت آپ های موجود در پورتفولیوی خود که می توانند در این شرایط کمک کنند پرداخته و با تعریف پروژه ی مشترک میان چند استارت آپ، توانسته پروژه ی اول را با موفقیت به انجام برساند. شرکت دانش بنیان توسعه کسب و کار جاوید بیدوک با نام تجاری بیدوک و سامانه جامع خدمات حمل و نقل پست بار می توانند برای کسب و کار های سنتی که به دلیل عدم رجوع مردم به بازار به صورت سنتی، دچار کاهش شدید در فروش شده اند، فروشگاه آنلاین راه اندازی کنند، به صورت استاندارد درب منزل تحویل بگیرند.

مزایای استفاده از بیدِکس (بیدوک و پست بار سامانه جامع خدمات حمل و نقل) :

ایجاد فروشگاه های آنلاین کم خرج با امکان لوجستیکی و سامانه جامع خدمات حمل و نقل برای تمامی سلیقه های وقتی و یا هزینه ای امنیت سلامت فروشگاه دار بعلت ارتباط غیر مستقیم با وندور اجناس و مشتری بعلت داشتن سیستم لوجستیک و فروشگاه آنلاین : امنیت سلامت فرد خریدار عدم خروج از خانه و حضور در جامعه بعلت دسترسی به شلف های کامل کالای بیدوک و امکان انتخاب نوع سرویس پستی بسته به قیمت و یا زمان سیر فرایند پستی : سلامت جامع از آنجا که بسیاری آلوده به کرونا هستند و ناقل هستند با ظهور سیستم تلفیقی بیدوکس بسیاری از ترددهای پر خطر می تواند در جامعه حذف شود

لذا خواهشند است از این پویش استارت آپی با تبلیغ در رسانه ی ملی از طریق ابزار های مناسب حمایت های لازم را مبذول بفرمایید و به برقراری ارتباط مستقیم این سامانه با اصناف مختلف فرایند های لازم را تسهیل فرمایید. امید است بتوانیم با همت شما و شرکت های دانش بنیان گامی برای مردم این مرز و بوم در این شرایط خطیر برداریم. پیشاپیش از بذل توجه شما سپاسگزارم.

رضا کلانتری نژاد

مدیرعامل

شما را به مطالعه سایر مقالات و اخبار پست بار دعوت می نماییم.

یک نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *