حمل درب تا درب و مزیت های آن در چیست ؟

یکی از خدمات پستی که به وسیله بسیاری از شرکت های باربری انجام می شود حمل درب تا درب می باشد. به عبارتی باید بدانید در این روش بار از درب مکان فرستنده دریافت می شود به درب مکان گیرنده ارائه می گردد. این روش به وسیله بسیاری از اتوبار ها هم درون شهر و هم برون شهری انجام می شود. این شیوه یکی از بهترین خدماتی می باشد که شرکت های باربری ارائه می دهند و از آنجایی که کیفیت بسیاری دارد رضایت مشتری را تا حد بسیار زیادی به دست آورده است. اگر شما می خواهید خدمات حمل سریع کالا را تجربه کنید، بهتر است این روش را برای ارسال کالاهای تان امتحان نمایید.

 مزیت های این روش :

به دلیل مزیت هایی که این روش دارد بسیاری از افراد این روش را برای ارسال کالاهای خود انتخاب می کنند که این مزیت ها عبارت می باشد از :

– شما دیگر نیازی نیست برای ارسال کالاهای خود به ترمینال مرکزی مراجعه کنید. بدون شک در این مسیر باید ترافیک را سپری کرده و بخشی از زمان روزانه خود را به ارسال بار بگذرانید. اینکه فردی بار و کالای شما را دریافت کند و به مقصد برساند بسیار بهتر از این است که خودتان یک روز برای این کار زمان بگذارید.

– یکی دیگر از مزیت های حمل درب تا درب این است که شما از مکان بار ارسال شده خود به وسیله موبایل و یا به صورت آنلاین مطلع خواهید شد.

– کنترل های لازم زمان ارسال کالا را می توانید خودتان انجام دهید و نظارت روی بسته بندی کالاها داشته باشید. ماموران جمع آوری کالاها که در روش حمل درب تا درب خدمت می کنند با این روش و نحوه ارسال کالاها آشنایی کاملی دارند و بار شما را با امنیت و تضمین به گیرنده می رسانند.

– شما می توانید از زمانی که کالا را ارسال کرده اید تا زمانی که آن را دریافت کرده است زمان بگذارید و این مسئله را به گیرنده هم اعلام نمایید تا برای دریافت بسته و کالای خود آماده باشد. مامور پست زمان دقیق ارسال بار را به شما اعلام می کند تا شما هم آن زمان را به گیرنده اعلام نمایید.

– هر محموله و بسته ای که شما بخواهید با استفاده از این روش حمل درب تا دربارسال نمایید بیمه می شود و بیمه محصولات خیال شما را از امنیت و به سلامت رسیدن کالاها راحت می نماید.

سایت:
www.postbar.ir
تلفن تماس:
09422020249

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *