خدمات پستی و اعجاز خدمات آنلاین

زمان زیادی از وقتی که پستچی ها خدمات پستی را به شکل سنتی ارائه می دادند نگذشته است. شاید شما هم کارتون پت پستچی را که سال ها پیش از تلویزیون پخش می شد، به خاطر داشته باشید؛ پستچی وظیفه شناسی که سوار ماشینش می شد و متعهدانه نامه ها و بسته ها را به در خانه گیرنده ها می برد. اما امروزه خدمات آنلاین به این بخش نیز راه یافته اند و کارها را هرچه راحت تر کرده و بر آن سرعت بخشیده اند.

خدمات پستی آنلاین

خدمات پستی از گذشته تا امروز

خدمات پستی هم مانند تمام خدمات دیگر دستخوش تغییرات فناوری قرار گرفته است. همان طور که زمان آن گذشته است که برای خرید لباس حتماً به مرکز خرید بروید، دیگر نیاز نیست برای ارسال بسته و نامه خود هم از خانه خارج شوید. بلکه می توانید در خانه بنشینید و به صورت آنلاین تمام کارها را انجام دهید و در کمترین زمان ممکن بسته خود را به سلامت به مقصد برسانید.

کم نیستند شرکت هایی که این خدمات را به صورت آنلاین ارائه می دهند. شما می توانید با استفاده از انواع پست مانند پست اکسپرس با اطمینان خاطر بسته های خود را به دست گیرنده های مورد نظرتان برسانید. بدون اینکه هیچ نگرانی داشته باشید از اینکه نکند بسته به دست او نرسد یا سلامت آن را دریافت نکند. شاید قابل باور نباشد که بسته شما در کمتر از 24 ساعت در دستان دوست، همکار یا طرف معامله شما قرار گیرد. اما خدمات آنلاین پستی به راحتی این امکانات را برای شما تدارک دیده اند.

پستکس اولین ارائه دهنده خدمات حمل و نقل آنلاین با تکیه بر زیر ساخت فناوری اطلاعات مناسب و ارائه خدمات پستی داخلی و پست بین المللی و همچنین خدمات منحصر به فرد مانند سرویس امنیتو ، سابکس و … به عنوان پیشرو خدمات پستی آنلاین خود ررا معرفی کرده است .

خدمات پستی آنلاین سریع و مطمئن

استفاده از خدمات پستی به صورت آنلاین یعنی شما می توانید از خانه یا شرکت خود با استفاده از اینترنت لپ تاپ یا گوشی و بدون مراجعه به شرکت های پستی بسته های خود را به مقصد برسانید.

این شرکت ها انواع خدمات پست پیشتاز، پست اکسپرس و پست سفارشی را برای بسته های شما ارائه می دهند و به درخواست شما دیگر خدمات مانند بیمه نیز به آن اضافه خواهد شد. شما می توانید با توجه به بسته خود نوع پستتان را انتخاب کنید. نرخ هر کدام از این خدمات نیز به طور واضح اعلام شده اند که با توجه به وزن و نوع بسته تعیین می شوند. امکان دیگری که می توانید از آن استفاده کنید، پس کرایه کردن هزینه پست است. یعنی می توانید پرداخت مبلغ را به عهده گیرنده بگذارید. پرداخت کردن مبلغ نیز به صورت آنلاین ممکن شده است تا کمترین زمان از شما برای پست کردن گرفته شود.

3 دیدگاه

  1. این خدمت برای فروشگاه های آنلاین خیلی پر استفادست 👌🏼👌🏼👌🏼 ممنون از پستکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *