کادوکس ، سرویس ارسالِ مهربانی برای شهروندان!!!

2 28

هر چند خدمات پستی صرفا سرویسی برای ارسال اقلام مجاز به مقاصد دور یا نزدیک است، لیکن مرسولات همواره جنبه تجاری یا مصرفیِ صرف ندارند، بلکه می‌توانند بیانگر عمیق ترین احساسات و عواطف انسانی باشند. پستکس نیز در همین راستا و به جهت التزام به بهبود روابط انسانی و اجتماعی، با ارائه سرویس کادوکس در آینده، سعی بر آن دارد تا به سهم خود در این نشر مهربانی نقش آفرین باشد.

کادوکس

کادوکس ، سرویسی برای ارسال کادوهای شما

پر بیراه نیست اگر بگوییم یکی از سخت‌ترین کارهای دنیا انتخاب هدیه برای اطرافیانمان است. چالش هایی مانند انتخاب نوع هدیه، هزینه های آن و احتمالا ارسال هدیه!. طبیعی است که در بسیاری مواقع امکان اهدای حضوری کادو وجود ندارد و این دقیقا همان جایی است که کادوکس مشکلات شما را مرتفع خواهد کرد.

تجمیع فروشگاه ها در کادوکس

شما می‌توانید در صفحه کادوکس مجموعه ای متنوع از فروشگاه ها را در اختیار داشته باشید. فروشگاه هایی مانند گل فروشی ها، شیرینی فروشی ها و هر فروشگاه دیگری که محصولات آن قابلیت کادو شدن را داشته باشد. این تنوع محصول در کنار امکان مقایسه قیمت ها شما را در انتخاب هدیه بسیار کمک خواهد کرد.

ارسال کادو تنها با بیست هزارتومان!!

هلدینگ پستکس با ایجاد هماهنگی میان سرویس های ارائه شده در زیر مجموعه های خود، توانسته است خدماتی بی بدیل را به مشتریان خود عرضه کند. کادوکس نمونه موفق یکی از همین تعاملات درون سازمانی است. بدین ترتیب که شما با استفاده از پتانسیل سرویس پیک هاب می‌توانید، کادوی مورد نظرتان را بلافاصله پس از خرید، با قیمتی ثابت و کمتر از 20 هزارتومان به هر نقطه از تهران ارسال کنید.

امکان ارسال ناشناس از طریق کادوکس

ارسال ناشناس قابلیتی است که برخی فروشگاه ها به مخاطبان خود ارائه می‌دهند. در این نوع ارسال پس از ارائه آدرس گیرنده به فروشگاه مورد نظر، کادوی شما به صورت ناشناس برای گیرنده ارسال می‌شود و در قسمت فرستنده نام فروشگاه درج می‌شود. این قابلیت در کادوکس نیز وجود خواهد داشت. به طوری که پس از انتخاب و خرید محصول مورد نظر گزینه ارسال ناشناس را انتخاب می‌کنید.

کادوکس، نقطه عطفی برای شرکت های اینستاگرامی

با استفاده از سرویس کادوکس ، فروشگاه های آنلاین و به طور ویژه فروشگاه‌های اینستاگرامی امکان دیده شدن و ارائه سرویس در باشگاه مشتریان پستکس را خواهند داشت. از این طریق و با افزایش مشتریان این فروشگاه ها، امکان ارائه تخفیفات بیشتری را خواهند داشت.

2 نظرات
  1. ریحانه منصوری می گوید

    خیلی جالب به نظر میرسه سوپرایز کنندس

  2. ناهید ترابی می گوید

    سرویس کادوکس چقدر برای افرادی که از همدیگه دور هستن به کار میاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجله خبری پست بار