درباره پست بار

0 1,767

آموزش استفاده از سامانه پست بار

آشنایی با این سامانه


اولین سامانه جامع خدمات حمل و نقل کشور پست بار نام دارد

این سامانه با بهره گیری از انواع خدمات پستی داخلی و خارجی اکسپرس بصورت درب تا درب و با قیمت هایی ویژه خدمات بی نظیری را به مشتریان خود ارائه می نماید.

از دیگر نکات بارز و حائز اهمیت این سامانه استفاده از سیستم های پشتیبانی قوی و عالیست بطوری که مشتریان آن بصورت 24 ساعته از خدمات پشتیبانی بهره مند می باشند.

در سامانه پست بار صاحبان مشاغل و صنایع قادر خواهند بود با استفاده از همکاری فعالین پستی اعم از سرویس های متنوع شرکت پست(از طریق سرویس بازارمتریال – پست بار) اپراتور اول پست، سرویس چاپار، اسنپ باکس، DPE، DTS، TPG، تعارف، از سرویس متنوع پست شهری و بین شهری در داخل کشور و پست خارجی با استفاده از سرویس شرکتDPE و TPG و در بخش حمل و نقل سنگین سرویس سامانه اوبار و با امکان مقایسه قیمت،سرعت و کیفیت استفاده نمایند. از نکات برجسته سامانه این سامانه به امکان استفاده از تمامی سرویس ها بصورت درب تا درب و دریافت بارکد پستی بلافاصله پس از ثبت سفارش میتوان اشاره نموده است.
در عین حال سرویس پست خارجی این سامانه دارای دو بخش صادرات و واردات برای ۱۸۰ کشور در دنیا میتوان اشاره کرد.

شما می توانید با مطالعه قوانین پست بار قبل از اقدام به استفاده از آن ، از ارسالی امن و مطمئن بهره مند گردید.

صاحبان فروشگاه های اینترنتی و مشاغل مجازی با استفاده از خدمات این سامانه می توانند هر چه بیش از پیش در ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود اقدام نمایند

فراموش نکنید که اگر فعال پستی هم هستین میتونید با درآمدی خوب نماینده ما بشید.

سایت:
www.postbar.ir
تلفن تماس:
09422020249

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجله خبری پست بار