کیف پول و تسهیل در خریدهای آنلاین

امروزه راهبری بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی بدون کیف پول مجازی، بسیار سخت و پیچیده شده است. مهمترین و برجسته ترین علل این چرایی، در حوزه مشکلات PSP ها ، در حوزه پرداخت و لحظه پرداخت می‌باشد. واژه PSP، مخفف عبارت Payment Service Provider است و به شرکت‌هایی که ابزارها و راهکارهای پرداخت الکترونیک ارائه می‌دهند، اطلاق می‌شود. سرعت عمل در ثبت سفارشات و عدم مراجعه به درگاه پرداخت از جمله خدمات کیف‌پول برای استفاده کنندگان است.

کیف پول

خدمات کیف پول در پستکس

شرکت پستکس در مقام بزرگترین هاب آنلاین پستی در کشور، جهت تسهیل در امر خرید و نیز بهینه سازی فرآیند خدمات رسانی، با استفاده از سرویس کیف پول، به عنوان خدمتی پایه در بسیاری از خدمات دیگر، سعی در تامین هرچه بیشتر رفاه شهروندان دارد.

در حال حاضر کیف‌پول در سامانه پستکس از 4 جنبه قابل بررسی است:

  1. کیف‌پول در تسریع عملیات ثبت سفارش موثر می‌باشد.
  2. تمامی نمایندگان کمیسیون عملیات خود را از طریق کیف‌پول دریافت کرده و از همان محل امکان ثبت سفارش مجدد خواهند داشت.
  3. تمامی عملیات پسکرایه و پرداخت در محل مشتری مبتنی بر کیف پول می‌باشد و چنانچه شارژ کیف منفی باشد امکان ثبت سفارش را از مشتری خواهد گرفت.
  4. کلیه عملیات رفت و برگشت مالی در سرویس امنیتو، مبتنی بر کیف‌پول مجازی و بلوکه کردن آن میزان مبلغ می‌باشد.

تاثیرکیف پول در اعتبار و رنگ بندی مشتریان

ناظر بر توضیحات داده شده، چنانچه مایل به استفاده از تمامی سرویس های پستی در سامانه پستکس باشید، می‌بایستی استفاده از کیف پول را در اولویت‌های قطعی خود قرار دهید. لازم به یادآوری است سرویس کیف در افزایش درجه اعتباری و رنگ بندی مشتری موثر می‌باشد و این امر خود منجر به تخفیفاتی موثر برای مشتری خواهد گردید. اما آنچه مهم است تامین امنیت به همراه سرعت و کیفیت در دریافت خدمات پستی است. موضوعی که تحقق آن علاوه بر رفاه مشتریان رونق بازار را نیز در بر خواهد داشت.

6 دیدگاه

  1. شرکت پستکس در مقام بزرگترین هاب آنلاین پستی در کشور

  2. کیف پول بسیار اپشن عالی و کاربردی هست برای فروشگاه ها از خدمات متنوع پستکس واقعا ممنونیم

  3. تواین زمان که مدام باید از رمز دوم یکبار مصرف استفاده کرد برای پرداخت های بانکی تو پستکس با یکبار شارژکیف پول واقعا کار ثبت سفارش رو تسهیل کرده

  4. من همیشه برای خرید از کیف پول استفاده میکنم هم سریع تر هست هم بدون دردسر تر 👌👌

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *