پست اکسپرس چیست (مزایا و معایب)

پست اکسپرس در دنیای مدرن امروز جایگزین همان اسب های تیزپایی شده است که سفیران برای رساندن به موقع پیام ها با آنها می تاختند. اگر آنها می دانستند که روزی خواهد رسید که در کمتر از 24 ساعت نامه ای را بتوان به دست گیرنده آن رساند، حتماً سوار ماشین زمان می شدند و خودشان را به ما می رساندند.

پست اکسپرس

پست اکسپرس که آن را در ابتدای مقاله به اسب تیزپا تشبیه کردیم، نوعی پست است که بسته فرستنده را در کمترین زمان ممکن (سریع السیر) و در سلامت کامل (تحت پوشش بیمه) و بدون هیچ آسیبی (با محافظت ویژه) به دست گیرنده می رساند. این نوع پست به دلیل ویژگی های بی نظیری که دارد در میان افراد بسیاری که همچنان برای ایجاد ارتباط به ارسال و نقل و انتقال بسته و نامه نیاز دارند، طرفداران بسیاری دارد.

خوب است بدانید دامنه این پست در تمام جهان گسترده شده است و از دل آن انواع پست بین المللی اکسپرس بیرون آمده است. 

انواع پست بین المللی اکسپرس

می دانید چه کسانی بیشترین نیاز را به انواع پست بین المللی اکسپرس دارند؟ آنها که در کسب و کارشان نیاز به رابطه با داخل کشور قناعت نکرده و توانسته اند با کشورهای دیگر مراوده و بده بستان داشته باشند. این افراد باید بتوانند برای پیشبرد کارهای خود کالاهای تولید شده یا مواد اولیه خود را جا به جا کنند.

آنها باید درخواست انتقال خود را به شرکت های پستی بدهند. بعد از اینکه درخواست آنها ثبت شد و هزینه پست پرداخت شد، زمان تحویل به آنها اعلام خواهد شد. در ادامه، بسته ها به شرکت های بین المللی خارج از کشور تحویل داده می شود، و آنها در کمال سلامت و در کمترین زمان ممکن بسته را به دست گیرنده خواهند رساند.

مزایا و معایب انواع پست بین المللی اکسپرس

از معایب انواع پست بین المللی اکسپرس می توان به زمان ارسال و تحویل کالا اشاره کرد که به طور دقیق اعلام نمی شود. بلکه این زمان را شرکت مورد نظر با توجه به مسافت و مسائل دیگر تخمین می زند و به طور تقریبی به فرستنده اعلام می کند. یعنی ممکن است کالا و بسته شما کمی دیرتر یا زودتر از موعد مورد نظر برسد، اما جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

اینکه بسته بندی مطابق با استانداردها و با توجه به کالای ارسالی شما صورت می گیرد از مزایای پست اکسپرس است. همچنین، اگر بسته برای شما ارزش زیادی داشته باشد می توانید با پرداخت هزینه ای اضافه آن را بیمه کنید. دیگر اینکه می توانید بسته خود را زیر نظر داشته باشید و از چند و چون ارسال آن آگاه باشید.

شرکت پستکس پیشرو در زمینه خدمات پستی آنلاین با ارائه سرویس های ویژه برای پست بین المللی به صورت درب تا درب تحویلی عظیم در این صنعت ایجاد کرده است

بیشتر بخوانید : ارسال بسته با گوشی

4 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *