فناوری های صنعت پست در جهان و آینده این صنعت

جدیدترین و آخرین فناوری های صنعت پست در جهان باعث شده است تا این صنعت در مقایسه با گذشته تغییرات قابل توجهی داشته باشد. جالب است بدانید در آینده تحولات بیشتری را در این زمینه مشاهده خواهیم کرد. همچنین لازم به ذکر است که جهان در حال پیشروی به سوی حکمرانی هوش مصنوعی و اینترنت بر تمامی صنایع به صورت کامل است.  ممکن است روزی فرا برسد که در صورت عدم وجود دستگاه های مدرن و پیشرفته کاری پیش نرود و کالایی قادر به جابجایی نباشد و در نهایت بسته ای به مقصد اصلی نرسد

فناوری های صنعت پست
فناوری های صنعت پست

لجستیک یکی از آخرین فناوری های صنعت پست در جهان

یکی از آخرین فناوری های صنعت پست در جهان که با تغییرات زیاد تحت تاثیر فناوری مواجه شده است لجستیک است. هرچه خدمات بیشتر و سریع تر برای رفع نیاز مشتری ارائه شود باعث می شود در آینده نیازهای جدید جایگزین نیازهای قدیمی شوند. در عصر پرشتاب امروزی شرکت های بزرگ باعث حذف شرکت های کوچک خواهند شد زیرا در این صنعت سرعت باعث خواهد شد شرکت های کند به صورت کامل از رده خارج شوند.

در زمان های گذشته برای این که بسته ارسالی به دست گیرندگان برسد باید چند هفته منتظر می ماندند اما تغییرات ایجاد شده در شرکت ملی پست باعث شده است تا این مدت زمان تا حد قابل توجهی کاهش یابد. استفاده از وسایل مدرن از جمله پهپادها و خودروهای بدون سرنشین نیز باعث شده است تا این زمان به کمترین حد ممکن خود کاهش یابد.

در پست بین الملل نیز هزینه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. فرستنده انتظار دارد بسته ایشان در کمترین زمان ممکن و انعطاف پذیرترین حالت به گیرنده برسد. فرستنده همچنین تمایل دارد تا بابت بسته ارسالی خود هزینه کمتری را خرج کند.

تحلیل داده ها جدیدترین و آخرین فناوری های صنعت پست در جهان

از جدیدترین و آخرین فناوری های صنعت پست مي توان به تحلیل داده ها، خودکارسازی و اینترنت فیزیکی در انواع خدمات پستی اشاره کرد که شامل رهگیری بسته ها و پست بانک می باشند. استفاده از آن ها یکی از خواسته های مشتریان است که به زودی به حقیقت خواهد پیوست. ورود اینترنت فیزیکی به امور پستی نیز باعث خواهد شد برای اندازه بسته ها استانداردهایی وضع شود. شرکت های نوظهور در ورود تکنولوژی در صنعت پست نقش تعیین کننده ای خواهند داشت. استارتاپ ها نیز همواره به دنبال یافتن راهی متفاوت برای رفع مشکلات هستند. شرکت ها به منظور استفاده از تکنولوژی سرمایه گذاری بیشتری را در آینده صرف خواهند کرد. زیرا شرکت ها از کسب نتایج بهتر اطمینان کامل دارند.

3 دیدگاه

  1. قطعا پستکس میتونه بهترین و نوین ترین فناوری هارو در اینده داشته باشه 👏👏👏

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *