شرکت‌های پست بین المللی در ایران

بهترین شرکت‌های پست بین المللی فعال در ایران

چرا به شرکت‌های پست بین المللی در ایران نیازمندیم؟ خوشبختانه شرکت‌ها و مراکز پستی بین المللی زیادی در ایران مشغول به فعالیت‌اند. این شرکت‌ها در اغلب شهرهای بزرگ کشورمان مانند تهران، مشهد، کرمان، اصفهان، شیراز و … نمایندگی فعال دارند. به همین دلیل شما می‌توانید به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای مرسوله پستی خود را در ایران تحویل بگیرید. یا از ایران به سایر کشورها بفرستید. در این راستا جهت آشنایی بیشتر با نحوه ارسال کالا به خارج از کشور پیشنهاد می‌شود به مقاله “ پست خارجی و نحوه ارسال آن” مراجعه کنید.

وجود شرکت‌های پست خارجی در ایران به جهت مشکلات سیاسی نظیر تحریم‌ها و محدودیت‌های صادرات و واردات به کشورهایی مثل امریکا، بسیار مهم و ضروری تلقی می‌شود.

اگر در حال مطالعه این مطلب هستید؛ احتمالا برایتان پیش آمده که از فروشگاه‌های اینترنتی خارج از کشور مانند آمازون و … خرید کرده باشید. در این صورت مسئله مهم برای شما، تحویل به موقع و همچنین سلامت کالا است.

لازم به ذکر است که برخی از فروشگاه‌های اینترنتی چه در داخل و چه در خارج از کشور با مراکز پستی مشخصی، قرارداد دارند. بنابراین در ارسال پستی محصولات آنلاین شاپ‌های این چنینی، محدودیت‌هایی در مورد انتخاب شرکت پست بین المللی برای خریداران وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر در این مورد، پیشنهاد می‌شود به مقاله “خرید آسان از فروشگاه‌های اینترنتی خارجی” مراجعه کنید.

شرکت‌های پست بین المللی در ایران

احتیاج به ارسال مرسوله از سایر کشورها

باید گفت که احتیاج به ارسال مرسوله از سایر کشورها به ایران، به خریدهای اینترنتی محدود نمی‌شود. ممکن است به هر علت دیگری به ارسال بسته پستی به ایران نیاز داشته باشید. این مورد در خصوص ارسال دارو با پست از خارج به ایران بسیار ضروری‌تر به نظر می‌رسد. چرا که با توجه به کمبود برخی از داروهای خاص در کشورمان، بسیاری از بیماران جهت معالجه سریع و کامل، باید از انواع سرویس‌های شرکت‌های بین المللی پست استفاده کنند. بنابراین می‌توان گفت که استفاده از خدمات کمپانی‌های پست بین المللی با اهداف مختلف تجاری و غیرتجاری به شدت مورد نیاز ایرانیان است. لازم به ذکر است که ارسال مرسوله به خارج از کشور دارای قواعد و مقررات خاصی است که در مقاله ای با عنوان “مهم‌ترین قوانین پست خارجی که نمی‌دانید!” به صورت کامل، مورد بررسی قرار گرفته است.

چگونگی انتخاب بهترین شرکت‌های پست بین المللی در ایران

به دلیل تعداد بالای شرکت‌های پست بین المللی موجود در ایران، مواردی از قبیل کشور مقصد، هزینه پست خارجی، نوع و ماهیت مرسوله پستی، وزن کالا و … از جمله اصلی‌ترین پارامترهای تاثیرگذار در انتخاب بهترین شرکت پست بین المللی در ایران به شمار می‌روند.

با این حال شما می‌توانید جهت اطلاع از بهترین شرکت پست بین المللی با مراجعه به وبسایت پستکس، انواع شرکت‌های موجود ارائه دهنده خدمات ارسال خارجی کالا را مورد مقایسه قرار بدهید. بهترین را انتخاب کنید. همچنین توصیه می‌شود که قبل از اقدام جهت ارسال مرسوله به خارج از کشور و استفاده از خدمات پست بین المللی، حتما از ممنوعات پستی مراسلات خارجی مطلع شوید.چرا که برخی کالاها جهت ورود به ایران یا خروج از ایران دارای محدودیت‌ها و قوانین خاصی هستند.

در پایان امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما مفید بوده باشد.همچنین می‌توانید جهت آشنایی بیشتر با سایر خدمات و سرویس‌های شرکت پستکس، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

شرکت‌های پست بین المللی در ایران

5 دیدگاه

  1. ارسال به خارج از کشور یک دغدغه ،که با پستکس این امر راحت شد

  2. در پستکس به راحتی میشه مقایسه قیمت رو انجام داد و از بین سرویس ها بهترین سرویس رو انتخاب کرد ممنون از اطلاعات مفیدتون

  3. ارسال درب به درب مرسولات خارجی در پستکس در ظرق یک هفته واقعا عالیه

  4. بدون دوندگی و طی کردن مراحل پستی ارسال به خارج ایران یکی از اپشن های بسیار خوب پستکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *