جی پی اس و 5 دلیل مهم که شرکتهای پستی باید از آن استفاده کنند!

تکنولوژی جی پی اس یک ابزار بسیار عالی برای شرکت های پست رسانی است. با نصب دستگاه  جی پی اس بر روی وسایل نقلیه می توانند از مزایا و امکانات مختلف آن بهره مند شده و تاثیر آن را در مدیریت وسایل نقلیه خود به طور محسوس لمس نمایند.

جی پی اس

وسایل نقلیه اموال، اسناد و بسته های مهم را حمل می کنند. خدمات حمل و نقل در سالهای اخیر محبوب شده است، مردم بیشتر ترجیح می دهند که انواع غذا، کالاهای الکترونیکی و لباس را در خانه خود تحویل بگیرند.

این مسئولیت شرکت های حمل و نقل است که کالاهای مشتریان را به طور مطمئن و ایمن به آن ها تحویل دهند. در این زمینه، رضایت مشتری از اهمیت زیادی برخوردار است. در ادامه به چند مزیت مهم از مزیت های ردیاب که شرکتهای پستی میتوانند از آن بهره مند شوند اشاره خواهیم کرد:

۱- پیغام تحویل دهی در زمان واقعی

این ویژگی برای شرکتهای پستی اهمیت دارد. اینکه مشتریان از موقعیت کالای خود مطلع باشند بسیار مهم است، بنابر این آنها می دانند دقیقا چه زمانی کالای خود را دریافت خواهند کرد.

با نصب جی پی اس خودرو مدیران مربوطه می توانند موقعیت خودروها و یا موتورسیکلت های پستی را به صورت آنلاین و لحظه ای کنترل و نظارت کنند و سپس آن را با مشتریان خود به اشتراک بگذارند. دانستن اینکه مرسوله سریع و به موقع تحویل مشتری خواهد شد برای مدیران بسیار مهم است.

جی پی اس

۲- رضایت مشتریان

در کسب و کارهایی که به طور مستقیم با مشتریان ارتباط دارند، رشد کسب و کار به کیفیت خدمات مشتریان شما بستگی دارد. زمانی که مشتری از خدمات شما راضی باشد این امکان وجود دارد که دوباره از خدمات شما استفاده نماید.

خدمات خوب به مشتری نه فقط در مورد تحویل به موقع کالا بلکه شامل تحویل ایمن کالا نیز می باشد. افزایش رضایت مندی مشتری یکی از مزایای ردیاب GPS برای شرکت های حمل و نقل است.

۳- رانندگی و امنیت وسایل نقلیه با جی پی اس

تحویل موفقیت آمیز کالای مشتریان بر شهرت شرکت تاثیر میگذارد، به همین دلیل امنیت برای شرکت های حمل و نقل بسیار مهم است. استفاده از ردیاب جی پی اس می تواند مدیران را در نظارت بر رفتار و فعالیت هر خودروکمک کند.

در موارد اضطراری می توانند از ارتباط دو طرفه جی پی اس خودرو برای کمک فوری استفاده نمایند. و در صورتسرقت خودرو، به صورت آنلاین خودرو را ردیابی کنند . ردیابی آنلاین به شرکت ها کمک میکند مکان فعلی وسایل نقلیه را پیدا کرده و یا از راه دور آن را خاموش نمایند.

۴- نحوه برخورد با ادعاهای مشتریان جعلی

همه روزه، شرکت ها با اتهامات غلط از مشتریان جعلی مواجه می شوند، و ممکن است شرکت هزینه زیادی پرداخت کند و به شهرت شرکت ضربه بزنند. ردیاب جی پی اس می تواند برای شرکت اطلاعات مسیر و موقعیت کالا را ارائه دهد تا از آن در مقابل ادعاهای مشتری نماها استفاده کند.

۵- کاهش مصرف سوخت با جی پی اس

یکی از هزینه های شرکت های حمل و نقل مصرف سوخت است، که با بالا رفتن قیمت سوخت از سود شرکت می کاهد. شرکت های پستی با استفاده از نرم افزار ردیاب خودرو می توانند مصرف سوخت را کاهش دهند.

ردیاب جی پی اس اطلاعاتی در مورد مصرف سوخت خودرو و مسافت پیموده آن را آرائه می دهد. از اطلاعات داده شده، مدیر می تواند بررسی کند کدام وسایل نقلیه سوخت بیشتری مصرف می کنند و اگر وسیله نیاز به تعمیر داشته باشد اقدام به تعمیر آن کند.

2 دیدگاه

  1. سیستم پستکس جی پی اس دقیقی رو راه اندازی کرده که به بهبود فرایند آدرس دهی خیلی کمک میکنه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *